Športová masáž

Športová masáž má podobne ako klasická masáž svoje pravidlá a zostavu používaných hmatov. Je ideálna pre aktívnych ľudí s dynamickým životným štýlom a pre športovcov. Športová masáž sa delí na stimulačnú a upokojujúcu. Stimulačná športová masáž vás pripraví na podanie športového alebo pracovného výkonu. Je obľúbená nielen u športovcov, ale aj u ľudí, ktorí si odbehnú z práce a čaká ich náročný deň. Je ideálnym štartom do náročného pracovného dňa.

 

Relaxačná masáž pre aktívnych

Relaxačná športová masáž je perfektnou odmenou za podaný výkon. Je neodmysliteľnou súčasťou programu každého športovca, ktorý chce na druhý deň zopakovať vynikajúci výkon. Zároveň je tajnou esenciou úspešných ľudí, ktorí s ňou pravidelne zakončujú svoj pracovný deň.

Športová masáž pôsobí nielen na vaše telo, ale aj na vašu myseľ. Využite svoj čas na masérskom stole a doprajte si telesný aj duševný reštart. Vrátite sa tak do kolotoča povinností oddýchnutý a povinnosti už pre vás nebudú záťažou. Športová masáž prekrvuje svaly a zlepšuje prívod živín do buniek. Odstraňuje metabolity, urýchľuje regeneráciu a pomáha optimalizácii vnútorného prostredia. Pomáha uvoľňovaniu endorfínov, ktoré vás zaplavia pocitom spokojnosti a rozžiaria váš deň. Endorfíny pomáhajú ľahšiemu odolávaniu záťaže a bojujú proti bolesti.

 

Súkromné rehabilitačné centrum v Bratislave | Fyziocentrum

Tí, čo si nedokážu nájsť čas pre svoje zdravie, si budú onedlho musieť nájsť čas pre svoju chorobu!

Naši fyzioterapeuti prispôsobia športovú masáž presne vašim potrebám. Cítia, ktoré svaly potrebujú zvýšenú pozornosť, a doprajú im presne tie hmaty, ktoré potrebujú. Využite športovú masáž ako prostriedok, ktorý vás pripraví na všetky výzvy, ktoré vás čakajú.

 

Zavolajte nám a radi Vám pomôžeme s výberom služby a rezerváciou termínu:
0910 196 016

39.00€