fbpx

KOMPLEXNÉ VYŠETRENIE A DIAGNOSTIKA POHYBOVÉHO APARÁTU

Využite komplexnú fyzioterapeutickú vstupnú diagnostiku pohybového aparátu a zistíme spolu problémy a nedostatky pohybového aparátu, ktoré môžeme efektívne riešiť.
49,00 €
Obnovte fyziologické funkcie tela vďaka individuálne fyzioterapii. Cvičenia, masáže, fyzio techniky pre získanie mobility pre deti a dospelých. Objednajte sa na fyzioterapiu do nášho FyzioCentra.
44,00 €
Pomôžeme vám odstrániť zvýšené svalové napätie, uľaviť od bolesti, zlepšiť regeneráciu a výživu tkanív a pomôžeme s obnovením rozsahu pohybu v našom FyzioCentre. Rezervujte si termín už dnes.
44,00 €
Objednajte sa na klasickú, športovú či tehotenskú masáž a dajte uľaviť bolesti chrbta či bolesti tela. Masáže od profesionálnych fyzioterapeutov za super ceny v našom FyzioCentre. Rezervujte si termín už dnes.
44,00 €
Spojenie tréningu a fyzioterapie, ktoré vám umožní zlepšiť pohyblivosť a kondíciu no súčasne sa zbavíte aj bolesti vášho tela. Neváhajte a navštívte naše FyzioCentrum. Rezervujte si termín už dnes.
44,00 €
Manuálna lymfodrenáž pre zlepšenie prekrvenia, rozprúdenie lymfy a celkovú regeneráciu. U žien tvorí súčasť skrášľovania a starostlivosti o telo. Užite si príjemný relax a odborný personál za super ceny.
44,00 €
Tehotenská masáž v Bratislave pre budúce mamičky. Tehotenská masáž od odborníka ponúka uvoľnenie svalov, počas tehotenstva. Užite si príjemný relax a odborný personál za super ceny v našom FyzioCentre.
44,00 €
Objavte účinné riešenia stresu a napätia prostredníctvom našej špecializovanej reflexnej masáže. Uvoľnite svoje telo a myseľ s našou terapeutickou reflexnou masážou a zažite zvýšenú pohodu už dnes.
44,00 €

REZERVUJTE SI TERMÍN

Loading...