fbpx

FyzioCentrum je unikátny priestor, ktorý je výsledkom prepojenia poskytovania fyzioterapie a tréningu s organizáciou a lektorovaním odborných vzdelávacích podujatí EduFyT.sk. Vo FyzioCentre nájdete nadštandardnú kvalitu vyšetrenia, fyzioterapie, masáží a fyziotréningu. Neustále sa posúvame vpred vďaka spolupráci s uznávanými lektormi a organizáciami v oblasti fyzioterapie, trénerstva a výživy vďaka čomu do nášho centra prinášame najnovšie trendy z celého sveta.

“Dlhodobo udržatelná starostlivosť o vaše zdravie”
je koncept práce FyzioCentra, ktoré okrem základnej starostlivosti učí klientov ako sa komplexne starať o svoje zdravie a zvýrazňuje potrebu pohybových aktiviít, manažmentu stresu či zlepšovanie kvality spánku.

Náš tím

Mgr. et Mgr. Peter Obžera
Som zakladateľom FyzioCentra a odbornej školiacej platformy EduFyt.sk. Špecializujem sa na diagnostiku, riešenie komplikovaných porúch pohybového aparátu, liečbu ale hlavne prevenciu zranení.

V práci sa riadim mottom:
„Základom úspechu je odborný a cielený prístup terapeuta, ktorý si pre proces liečby dokáže získať a nadchnúť svojho klienta.“ 
Mgr. et Mgr. art. Simona Švaňová
Už od roku 2020 spolupracujem s Petrom a od pozície trénerky som postupne prešla primárne k fyzioterapii, vďaka čomu klientom ponúkam prepojenie fyzioterapie a tréningu. Pohybový plán majú vždy “ušitý na mieru” tak, aby spánal ich individuálne požiadavky.
Okrem toho sa aktívne podielam na rozvoji FyzioCentra a organizácii odborných školení a konferencií.
Mgr. Nina Jankovičová
Fyzioterapiu som si vybrala, pretože pohyb je pre mňa manifestáciou života. A čo je lepšie než sa hýbať a byť pri tom šťastný?
 
Rada sa navnímavam na klientov, a tak spolu hľadáme spoločnú cestu k príjemnému pohybu.
Príďte! Teším sa na Vás 😉
Šimon Leščák
Masážiam sa venujem už 5 rokov a svoju odbornosť som získal počas štvorročného štúdia na zdravotníckej škole. Okrem vzdelávania na kurzoch si rozširujem vzdelanie aj vďaka štúdiu fyzioterapie.
  
“Masáže su krásny spôsob relaxu ale aj liečby akútnych či chronickych problémov a bolestí.”
Paťa Rumanová
Ak nás budete kontaktovať možno sa dovoláte práve mňe. Som manažérka FyzioCentra a jeho sesterskej spoločnosti pre vzdelávané odborníkov EduFyT.
Rada športujem preto sa teším že môžem pracovať v tak príjemnom prostredí a ešte príjemnejšom kolektíve.