FyzioCentrum je unikátny priestor, ktorý je výsledkom prepojenia poskytovania fyzioterapie a tréningu s organizáciou a lektorovaním odborných vzdelávacích podujatí EduFyT.sk. Vo FyzioCentre nájdete nadštandardnú kvalitu vyšetrenia, fyzioterapie, masáží a fyziotréningu. Neustále sa posúvame vpred vďaka spolupráci s uznávanými lektormi a organizáciami v oblasti fyzioterapie, trénerstva a výživy vďaka čomu do nášho centra prinášame najnovšie trendy z celého sveta.

Aby ste viac nemuseli čakať na termín vyšetrenia či terapie, prinášame vám intuitívny rezervačný systém s možnosťou okamžitej platby. Už viac nemusíte míňať svoju dovolenku v čakárni u doktora či fyzioterapeuta.

Štandardné riešenie problému vo verejnom zdravotníctve vyzerá zväčša takto:
bolesť – obvodný lekár – špecialista – vyšetrenie – fyzioterapeut.

Proces starostlivost sme vo FyzioCentre maximálne zefektívnili na:
bolesť – rezervácia na presnú hodinu – vyšetrenie s okamžitou terapiou – spokojnosť.

Okrem prvotriednych služieb dostanete aj balíček cvičení a odporúčaní na doma aby ste predišli návratu problémov. Naši klienti nie sú pasívni účastníci terapie pretože ich učíme autoterapii a správnemu cvičeniu. Ušetrite množstvo času, vyvarujete sa zhoršeniu problému a vzniku dlhoročných chronických bolestí. Vaše zdravie je to najcennejšie čo máte.

Náš tím

Mgr. Bc. Peter Obžera
Som zakladateľom FyzioCentra a odbornej školiacej platformy EduFyt.sk. Špecializujem sa na diagnostiku, riešenie komplikovaných porúch pohybového aparátu, liečbu ale hlavne prevenciu zranení.

V práci sa riadim mottom:
„Základom úspechu je odborný a cielený prístup terapeuta, ktorý si pre proces liečby dokáže získať a nadchnúť svojho klienta.“ 
Mgr. Nina Jankovičová
Mgr. Simona Švaňová


Rezervujte si termín