fbpx

FyzioCentrum je unikátny priestor, ktorý je výsledkom prepojenia poskytovania fyzioterapie a tréningu s organizáciou a lektorovaním odborných vzdelávacích podujatí EduFyT.sk. Vo FyzioCentre nájdete nadštandardnú kvalitu vyšetrenia, fyzioterapie, masáží a fyziotréningu. Neustále sa posúvame vpred vďaka spolupráci s uznávanými lektormi a organizáciami v oblasti fyzioterapie, trénerstva a výživy vďaka čomu do nášho centra prinášame najnovšie trendy z celého sveta.

Aby ste viac nemuseli čakať na termín vyšetrenia či terapie, prinášame vám intuitívny rezervačný systém s možnosťou okamžitej platby. Už viac nemusíte míňať svoju dovolenku v čakárni u doktora či fyzioterapeuta.

Proces starostlivost sme vo FyzioCentre maximálne zefektívnili na:
bolesť – rezervácia na presnú hodinu – vyšetrenie s okamžitou terapiou – spokojnosť.

“Dlhodobo udržatelná starostlivosť o vaše zdravie”
je koncept práce FyzioCentra, ktoré okrem základnej starostlivosti učí klientov ako sa komplexne starať o svoje zdravie a zvýrazňuje potrebu pohybových aktiviít, manažmentu stresu či zlepšovanie kvality spánku.

Okrem prvotriednych služieb dostanete aj balíček cvičení a odporúčaní na doma aby ste predišli návratu problémov. Naši klienti nie sú pasívni účastníci terapie pretože ich učíme autoterapii a správnemu cvičeniu. Ušetrite množstvo času, vyvarujete sa zhoršeniu problému a vzniku dlhoročných chronických bolestí. Vaše zdravie je to najcennejšie čo máte.

Náš tím

Mgr. Bc. Peter Obžera
Som zakladateľom FyzioCentra a odbornej školiacej platformy EduFyt.sk. Špecializujem sa na diagnostiku, riešenie komplikovaných porúch pohybového aparátu, liečbu ale hlavne prevenciu zranení.

V práci sa riadim mottom:
„Základom úspechu je odborný a cielený prístup terapeuta, ktorý si pre proces liečby dokáže získať a nadchnúť svojho klienta.“ 
Mgr. Nina Jankovičová
Fyzioterapiu som si vybrala, pretože pohyb je pre mňa manifestáciou života. A čo je lepšie než sa hýbať a byť pri tom šťastný?
 
Rada sa navnímavam na klientov, a tak spolu hľadáme spoločnú cestu k príjemnému pohybu.
Príďte! Teším sa na Vás 😉
Mgr. art. Bc. Simona Švaňová
Už od roku 2020 spolupracujem s Petrom a od pozície trénerky som postupne prešla primárne k fyzioterapii, vďaka čomu klientom ponúkam prepojenie fyzioterapie a tréningu. Pohybový plán majú vždy “ušitý na mieru” tak, aby spánal ich individuálne požiadavky.
Okrem toho sa venujem aj činnostiam, ktoré sú spojené s prevádzkou centra a organizáciou odborných školení a konferencií.


Rezervujte si termín