UNIKÁTNY PRIESTOR, KTORÝ JE VÝSLEDKOM PREPOJENIA POSKYTOVANIA FYZIOTERAPIE A TRÉNINGU S ORGANIZÁCIOU A LEKTOROVANÍM ODBORNÝCH VZDELÁVACÍCH PODUJATÍ EDUFYT.SK. VO FYZIOCENTRE NÁJDETE NADŠTANDARDNÚ KVALITU VYŠETRENIA, FYZIOTERAPIE, MASÁŽÍ A FYZIOTRÉNINGU. NEUSTÁLE SA POSÚVAME VPRED VĎAKA SPOLUPRÁCI S UZNÁVANÝMI LEKTORMI A ORGANIZÁCIAMI V OBLASTI FYZIOTERAPIE A TRÉNERSTVA. DO NÁŠHO CENTRA PRINÁŠAME NAJNOVŠIE TRENDY Z CELÉHO SVETA ABY SME POSKYTLI MAXIMUM V STAROSTLIVOSTI O ZDRAVIE.

ABY STE VIAC NEMUSELI ČAKAŤ NA TERMÍN VYŠETRENIA ČI TERAPIE, PRINÁŠAME VÁM INTUITÍVNY REZERVAČNÝ SYSTÉM. UŽ VIAC NEMUSÍTE MÍŇAŤ SVOJU DOVOLENKU V ČAKÁRNI U DOKTORA ČI FYZIOTERAPEUTA.

ŠTANDARDNÉ RIEŠENIE PROBLÉMU VYZERÁ TAKTO: BOLESŤ – OBVODNÝ LEKÁR – ŠPECIALISTA – VYŠETRENIE – FYZIOTERAPEUT.
U NÁS TENTO PROCES VYZERÁ NÁSLEDOVNE: BOLESŤ – REZERVÁCIA NA PRESNÚ HODINU – VYŠETRENIE S OKAMŽITOU TERAPIOU – SPOKOJNOSŤ.

OKREM PRVOTRIEDNYCH SLUŽIEB DOSTANETE AJ BALÍČEK CVIČENÍ A ODPORÚČANÍ NA DOMA ABY STE PREDIŠLI NÁVRATU PROBLÉMOV. NAŠI KLIENTI NIE SÚ PASÍVNI ÚČASTNÍCI TERAPIE PRETOŽE ICH UČÍME AUTOTERAPII A SPRÁVNEMU CVIČENIU. UŠETRITE MNOŽSTVO ČASU, VYVARUJETE SA ZHORŠENIU PROBLÉMU A VZNIKU DLHOROČNÝCH CHRONICKÝCH BOLESTÍ. VAŠE ZDRAVIE JE TO NAJCENNEJŠIE ČO MÁTE. 

Náš tím

Mgr. Bc. Peter Obžera
Mgr. Nina Jankovičová
Mgr. Simona Švaňová


Rezervujte si termín