ODHALÍME A ODSTRÁNIME PRÍČINU VAŠICH BOLESTÍ

Vstupná komplexná diagnostika pohybového aparátu

Využite vstupnú diagnostiku pohybového aparátu a zistíme spolu problémy tela, ktoré môžeme vyriešiť.

49.00€
Vyšetrenie rehabilitačným lekárom

Objednajte sa na vyšetrenie rehabilitačným lekárom a pomôžeme odhaliť problémy vášho tela modernými fyzio metódami NeurKinetic či Mulligan.

49.00€
Individuálna fyzioterapia

Obnovte fyziologické funkcie tela vďaka individuálne fyzioterapii. Cvičenia, masáže, fyzio techniky pre získanie mobility pre deti a dospelých. Objednajte sa na fyzioterapiu do Fyziocentra Zdravo a fit.

39.00€
Tehotenská masáž

Tehotenská masáž pre budúce mamičky v Bratislave časť Petržalka za super ceny od kvalifikovaného personálu vo Fyziocentra Zdravo a Fit.

39.00€
Bankovanie

Bankovanie patrí k najvyhľadávanejším terapiám v našom centre. Okrem uvoľnenia stuhnutých svalov napomáha zlepšeniu prekrvenia a výživy v postihnutej oblasti. Má detoxikačné účinky. Priaznivo vplýva na regeneráciu pokožky, podkožia, svalov, fascií, zlepšuje kĺbovú pohyblivosť.

39.00€
Gynekologická fyzioterapia

Gynekologická fyzioterapia môže zmierniť prejavy, ako sú komplikácie pri otehotnení, pri pôrode aj popôrodných stavoch. Pomáha pri oslabených svaloch panvového dna, diastáze, inkontinencii a v mnohých prípadoch ich dokáže vyliečiť.

49.00€
Elektroliečba a ultrazvuk

Elektroliečba pomáha znižovať bolesť a liečebnému procesu pri poranení kĺbov a svalov. Objednajte sa na elektroliečbu do Fyziocentra vo Vienna Gate.

25.00€
Klasická masáž

Objednajte sa na klasickú masáž a dajte uľaviť bolesti chrbta či bolesti tela. Masáže od profesionálnych masérov za super ceny vo Fyziocentrum Vienna Gate v Petržalke.

39.00€
Športová masáž

Využite športovú masáž pre aktívnych ľudí. Športová masáž od profi masérov vo Fyziocentre Vienna Gate Petržalka Bratislava.

39.00€
Manuálna terapia

Pomôžeme vám odstrániť zvýšené svalové napätie, uľaviť od bolesti, zlepšiť regeneráciu a výživu tkanív a svalov. Vhodnými technikami rovnako pomôžeme s obnovením rozsahu pohybu vo Fyziocentre Vienna Gate v Bratislave - Petržalke.

39.00€
IASTM terapia

Objednajte sa na IASTM masáž a dajte uľaviť bolesti krčnej chrbtice, či stuhnutým svalom. IASTM terapia rukami profesionálnych masérov za super ceny vo Fyziocentrum Vienna Gate v Petržalke.

39.00€
Manuálna lymfodrenáž

Manuálna lymfodrenáž pre zlepšenie prekrvenia, rozprúdenie lymfy a celkovú regeneráciu. U žien tvorí súčasť skrášľovania a starostlivosti o telo.

49.00€
Fyziotréning

Spojenie tréningu a fyzioterapie do fyziotréningu vám umožní zlepšiť pohyblivosť, zbaviť sa bolesti chrbta vo Fyziocentre Vienna Gate Petržalka Bratislava.

39.00€