Vyšetrenie rehabilitačným lekárom

Poznáte ten pocit bezradnosti, keď vás bolí chrbát a vy už nevládzete ďalej? Zoberiete si deň voľna a strávite ho čakaním u svojho všeobecného lekára. Ten vám po hodinách strávených v čakárni vypíše lístok k rehabilitačnému lekárovi. A procedúra sa opakuje. Po ďalšom nekonečnom čakaní vám pozrie na chrbát, prikáže vám spraviť predklon a spýta sa, kde vás to bolí. Následne vypíše ďalší lístok, s ktorým máte ísť na RTG alebo MRI vyšetrenie. A ešte skôr než odídete z ordinácie sa do vnútra tlačí ďalší človek. Teraz už len stačí počkať ďalší mesiac, kým sa dostanete na uvedené vyšetrenie. O mesiac si zoberiete ďalší deň voľna a kolotoč sa opakuje.

 

FRO vyšetrenie bez čakania

Zabudnite na tento scenár a presvedčte sa, že sa to dá aj inak. Dovolenku si ušetrite pre svoju rodinu a objednajte sa na vyšetrenie naším rehabilitačným lekárom. Vyberte si termín, ktorý vám vyhovuje. Náš rehabilitačný lekár s vami spraví batériu funkčných testov a odhalí, či je problém vo svaloch alebo iných štruktúrach. Pri problémoch svalového pôvodu začnete riešiť problém ešte v deň vašej prvej návštevy. Ušetríte tak mesiac čakania s neznesiteľnou bolesťou chrbta a dva dni nútenej dovolenky. Váš problém sa nerozrastie ďalej a môžete zasiahnuť hneď na začiatku.

 

Súkromné rehabilitačné centrum v Bratislave | Fyziocentrum

Náš rehabilitačný lekár drží krok s dobou. Vyšetrí vás pomocou moderných protokolov NeuroKinetic Therapy, Mulligan konceptu, McKenzie metodiky alebo iných, ktoré zodpovedajú vášmu problému. Zažite služby a prístup lekára na úplne inej úrovni. Objednajte sa na vyšetrenie ešte dnes!

 

Zavolajte nám a radi Vám pomôžeme s výberom služby a rezerváciou vyšetrenia.
0910 196 016

49.00€