Vstupná komplexná diagnostika pohybového aparátu

Diagnostika pohybového aparátu je vstupnou bránou pre akúkoľvek ďalšiu prácu s vaším telom. Diagnostika je základným stavebným kameňom našej práce, a preto si na nej dávame mimoriadne záležať. Môžete ju využiť ako nástroj na prevenciu zranení, skvalitnenie tréningu alebo ako kontrolu dosahovaného progresu.

 

Pohybový aparát pod dohľadom odborníkov

Trápi vás svalová dysbalancia po zranení alebo dôsledkom nesprávnych stereotypov? Máte oslabené alebo skrátené svaly končatín, chronické bolesti chrbta? Vyberáme pre vás také formy diagnostiky, ktoré najlepšie korešpondujú s vašimi problémami a cieľmi. Zvyčajne to sú protokoly svetoznámych konceptov analytickej diagnostiky – NeuroKinetic Therapy, mechanický koncept Mulligan konceptu, ale aj tradične používaný Funkčný svalový test a McKenzie metóda. Cieľom je vybrať takú diagnostiku, ktorá zodpovedá vašim predstavám.

Súkromné rehabilitačné centrum v Bratislave | Fyziocentrum

 

Diagnostika tela

Pri práci s aktívnymi ľuďmi a športovcami navyše využívame komplexné funkčné testy, aby sme si overili fungovanie pohybového aparátu pri záťaži. Diagnostika je prvým krokom k pochopeniu a úspešnej práci s pohybovým aparátom. Rezervujte si termín vstupnej diagnostiky ešte dnes a zistite o svojom tele viac!

 

Zavolajte nám a radi Vám pomôžeme s výberom služby a rezerváciou
0910 196 016

49.00€