Manuálna terapia

Manuálna terapia je základným stavebným kameňom fyzioterapie. Zabezpečí uvoľnenie šliach, spazmov, aj prekrvenie a úľavu pri bolestiach chrbta, kĺbov. Zahŕňa rôzne techniky a metodiky ako bankovanie, mäkké techniky, uvoľnenie trigger pointov, mobilizačné techniky, fasciálne uvoľnenie (fascial release) a ďalšie.

 

Chiropraxia

Spoločným znakom mobilizačných techník je cielený, maximálne šetrný, manuálny zásah terapeuta, ktorý vám pomôže s obnovením rozsahu pohybu. Manuálna terapia pomáha odstrániť blokády a iné obmedzenia pohybu, ktoré vedú k vzniku a pretrvávaniu bolesti.
Všetky manuálne zásahy terapeuta vychádzajú z cielenej diagnostiky pohybového aparátu. Vďaka tomu vyberie ten najefektívnejší prostriedok riešenia vášho problému.

 

Súkromné rehabilitačné centrum v Bratislave | Fyziocentrum

Mäkké techniky

Manuálna terapia je našou pýchou, keďže na školenia Zdravo a Fit sa chodia vzdelávať stovky fyzioterapeutov z iných zariadení. Odmeňte svoje telo balíčkom techník, ktoré vám fyzioterapeuti Zdravo a Fit nakombinujú presne na mieru.
Pomôžeme vám odstrániť zvýšené svalové napätie, uľaviť od bolesti, zlepšia regeneráciu a výživu ošetrených tkanív a podporíme hojenie. Vysvetlíme vám, ako predchádzať návratu problému, aby ste si skvelý pocit z terapie udržali aj po tom, čo od nás odídete.

 

Zavolajte nám a spoločne nájdeme termín, ktorý vám vyhovuje0910 196 016

39.00€