Individuálna fyzioterapia

Fyzioterapeuti Zdravo a Fit vám denne pomáhajú s obnovením funkcie pohybového systému. Pri zostavení terapie sa opierajú o svetové trendy v oblasti diagnostiky a prevencie, ako sú NeuroKinetic Therapy, Mulligan koncept, DNS. Vďaka tomu dokážu účinne bojovať s akútnymi aj chronickými problémami, ktoré sa nahromadili v tele počas viacerých rokov ako výsledok vášho náročného životného štýlu.

 

Sme váš súkromný fyzioterapeut

Naši fyzioterapeuti vám pomôžu aj pri liečbe vrodených porúch a pooperačných stavov. Okrem liečby sa zameriavajú aj na prevenciu vzniku problémov. Využívajú širokú škálu metodík od SM-systému, cez cvičenie HSS (hlbokého stabilizačného systému), metodiku fyziotréningu až prvky „core tréningu“. Pomôžu vám so zlepšením pohyblivosti aj spevnením celého tela.

 

Súkromné rehabilitačné centrum v Bratislave | Fyziocentrum

Je fyzioterapia vhodná aj pre vás?

Fyzioterapia je vhodná pre deti so začínajúcimi problémami pohybového aparátu, ako sú ploché nohy, skolióza, športové zranenia alebo vrodené a vývojové poruchy. Pozeráme sa dôkladne na správne držanie tela, svalové dysbalancie po zranení, oslabené a skrátené svaly.
Rovnako pomôže ľuďom v produktívnom veku, ktorých pracovné zaťaženie si začína vyberať svoju daň v podobe miernych aj intenzívnych bolestí. Rehabilitácia je základnom pooperačnej liečby aj rekonvalescencie po zranení. Fyzioterapia pomáha seniorom zmierňovať a odstraňovať dlhé roky hromadiace sa problémy. Je základom pre sebestačnosť a zlepšenie kvality života.

 

Ako postupujú naši fyzioterapeuti?

1) Vďaka najnovším trendom a testom identifikujú príčinu problému a zvolia postup „šitý na mieru“ pre každého jedného klienta.

2) Aplikujú najúčinnejšie postupy a prostriedky, ako sú mäkké techniky, masáže, bankovanie, rôzne metodiky cvičenia, tejpy, elektroliečba a cielené posilnenie oslabených svalov. Účinnosť zvolených prostriedkov neustále kontrolujú, aby vám dokázali pomôcť v najkratšom možnom čase.

3) Vysvetlia vám všetko, čo potrebujete vedieť, a odporučia ďalší postup. V Zdravo a Fit sme vyškolili už tisícky fyzioterapeutov a trénerov. Podobne aj vám pomôžeme s pochopením vášho problému, aby ste mu dokázali v budúcnosti predchádzať. Zameriavame sa pri tom na všetky aspekty životného štýlu. Naši odborníci majú absolvované školy fyzioterapie, trénerstva a desiatky odborných kurzov. Vďaka tomu u nich nájdete odpovede a riešenia otázok, ktoré vás trápia.

Zavolajte nám a radi Vám pomôžeme s výberom služby a rezerváciou termínu.
0910 196 016

39.00€