Fyziotréning

Vediete aktívny životný štýl a radi sa venujete športu? Zápasíte pri tréningu s bolestivými obmedzeniami, ktorých sa neviete zbaviť? Poznáte ten pocit, keď vás po určitom čase tieto obmedzenia dobehnú a vyradia z tréningu? S problémom pri tréningu vám pomôže aj fyzioterapeut. Pomôže vám zbaviť sa bolesti, tá sa však zvyčajne pri záťaži alebo športe vráti.

Teraz AKCIA -23% na balík fyziotréningu a diagnostiky.
Komplexná vstupná diagnostika pohybového aparátu v trvaní 50 minút s fyzioterapeutom a trénerom Petrom Obžerom a trénerkou a študentkou fyzioterapie Simonou Švaňovou. 7 individuálnych cvičebných jednotiek vyskladaných na mieru na základe vstupnej diagnostiky pod vedením Simony Švaňovej.
Simona je študentokou fyzioterapie, absolventkou prestížnej trénerskej certífikácie z USA (Certified Functional Strength Coach) trénerka a trénerka vo fitness.
Pôvodná cena 322€ AKCIOVÁ CENA 249€


Hoci sú tréner aj fyzioterapeut odborníci v tom, čo robia, ich tradičný prístup má svoje nedostatky. Medzi ich prácou je veľká priepasť, ktorú je ťažké preklenúť. Preto sa zverte do rúk našim trénerom, ktorí majú vyštudované trénerstvo aj fyzioterapiu. Vo svojej práci využívajú „metodiku fyziotréningu“, ktorá vás prevedie šiestimi na seba nadväzujúcimi krokmi starostlivosti o pohybový aparát. Prejdete si od diagnostiky, odstránenia funkčných obmedzení cez strečing, aktivačné a spevňujúce cvičenia až po odporúčania ako sebestačne ďalej.

Fyziotréning prepája princípy fyzioterapie a trénerstva do uceleného konceptu rozvoja telesnej zdatnosti pri bolesti pohybového aparátu. Fyziotréning je progresívny nástupca „funkčného tréningu“. Je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí chcú prebrať starostlivosť o zdravie do vlastných rúk. Je najlepšou voľbou pre tých, ktorí nechcú byť odkázaní na pomoc iných.

Príde vám to ako rozprávka v porovnaní s tým, čo poznáte? Niet divu, naši fyziotréneri sú špecialisti v tom, čo robia. Presvedčte sa na vlastnej koži a pristúpte k riešeniu problémov aktívne. Fyziotréning je tým ideálnym riešením.


Zavolajte nám a radi Vám pomôžeme s výberom služby a rezerváciou.
0910196016

39.00€