Zdravo a Fit sme založili v roku 2014 aby sme posunuli kvalitu služieb, ktoré sme dovtedy poskytovali individuálne. Zorganizovali sme desiatky odborných školení, seminárov, workshopov a konferencií, na ktorých sa vyškolilo viac ako 3 000 odborníkov. Pre neustále rastúci záujem o našu pomoc sme v roku 2019 otvorili Fyzio centrum - Zdravo a Fit. Spája všetko to, čo ste doteraz museli hľadať na viacerých miestach. Je výsledkom nášho pôsobenia ako organizátorov kurzov, lektorov, univerzitných učiteľov, vedecko - výskumných pracovníkov a ľudí s empatiou, ktorí Vám konečne rozumejú.

Vo Fyzio centre - Zdravo a Fit nájdete nadštandardnú kvalitu fyzioterapie, masáží a fyziotréningu. Neustále sa posúvame vpred vďaka spolupráci s uznávanými zahraničnými organizáciami v oblasti fyzioterapie a trénerstva. Do nášho Fyzio centra - Zdravo a Fit prinášame najnovšie trendy z americkej, anglickej, holandskej, gréckej, českej a slovenskej starostlivosti o zdravie. Našim klientom tak poskytujeme služby aké si zaslúžia.

Aby ste viac nemuseli čakať na termín vyšetrenia či terapie, prinášame Vám intuitívny rezervačný systém. Už viac nemusíte míňať svoju dovolenku v čakárni u doktora.

Štandardné riešenie problému vyzerá takto: bolesť – obvodný lekár – špecialista – vyšetrenie – fyzioterapeut.

U nás to vyzerá takto: bolesť - rezervácia na presnú hodinu - vyšetrenie lekárom s okamžitou terapiou - spokojnosť. Týmto to ale nekončí. Okrem prvotriednych služieb dostanete aj balíček cvičení a odporúčaní na doma aby ste predišli návratu problémov.

Ušetríte tak množstvo času v čakárňach, vyvarujete sa zhoršeniu problému a vzniku dlhoročných chronických problémov. Vaše zdravie je to najcennejšie čo máte. Starajte sa o neho vo Fyzio centre - Zdravo a Fit!

Zavolajte nám a radi Vám pomôžeme s výberom služby a rezerváciou.
0910196016